Volné pracovní místo  SKLADNÍK/-ICE DO SKLADU SUROVIN

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 13 000–16 000 Kč / měsíc

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s předpokladem prodloužení. Nástup možný ihned. Zaměstnání vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity.
Nástupní hrubá měsíční mzda 13000,- Kč (po zaučení 15000,- Kč - 16000,- Kč). Pracovní doba: 2 směny (od 06:00 hod. do 14:00 hod., od 10:00 hod. do 18:00 hod.).
Náplň práce: příjem surovin od odběratelů, rozvažování suroviny pro výrobu pekárny a cukrárny, kontrola obalového konta (obaly, pytle).
Požadavky: organizační schopnosti, flexibilita, zručnost, spolehlivost, základy práce na PC, výhodou obsluha vysokozdvižného vozíku.
Kontakt - pí. Fraňková Veronika, tel.: použijte odpovědní formulář , email: použijte odpovědní formulář (zaslání životopisu).

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 19.10.2016 do 30.4.2017