Volné pracovní místo SKLADNÍK/-ICE, ŘIDIČ/-KA VZV, ŘIDIČ/-KA SK. B

13.8.2016
4home, a.s.
Místo pracoviště
Na Brně 1972, Nový Hradec Králové, 500 06, Hradec Králové
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

SKLADNÍK/-ICE, ŘIDIČ/-KA VZV, ŘIDIČ/-KA SK. B

  • PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup od 1. 9. 2016
  • Náplň práce: vykládka a nakládka zboží pomocí VZV Retrak, vychystávání zboží, další skladové práce, závozy zboží přepravcům
  • Požadujeme: min. vyučení; min. 3 roky praxe v oboru; ŘP sk. B; platný průkaz na VZV, praktickou zkušenost s poskytováním skladových služeb
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
  • Kontaktní osoba v případě zájmu: pí. Kateřina Středová, tel. č.: poslat email , e-mail:  poslat email

Podobné nabídky práce

Skladníci VZV 7,5 tun – Plzeň 35.000,-Kč
Práce v pivovarů nakládka vykládka kamionu, zásobování linek atd.. Možnost Turnusů
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Plzeň Plný úvazek
týden
Přípravář surovin / obsluha VZV
Ref. č.: 5-21-202778. Práce, která Vás bude bavit.<br/> <br/>Výrobek, který je vidět všude kolem.<br/> <br/>Nebojíte se trošku prašného prostředí?<br/> <br/>Pojďte to tedy zkusit k nám!<br/> <br/> <br/>Práce v nepřetržitém provozu ...
Grafton Recruitment s.r.o. Hradec Králové Plný úvazek
týden
Manipulant ve skladu
- obstarání chodu skladu - manuální manipulace s balíky - vykládka/nakládka u dopravců
Randstad s.r.o. Hradec Králové Zkrácený úvazek
aktivní
Řidič VZV
- obstarání chodu skladu - manipulace s balíky pomocí VZV
aktivní
SKLADOVÝ MANIPULANT - až 19 000 Kč/měs.
Ref. č.: 5-21-221954. Máte zkušenosti s VZV a hledáte práci ve skladu?<br/>Nebo nemáte praxi, ale chcete pracovat v Hradci Králové?<br/>Pak máme nabídku přímo pro Vás!<br/>Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme zručné pracovn ...