Volné pracovní místo  Skladník - manipulační dělník/řidič

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 27 500–33 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • práce při nakládkách a vykládkách zboží a materiálu
  • navážení surovin do výroby a další manipulační práce
  • případně odvoz zboží k zákazníkům
  • práce je i fyzického charakteru s těžšími břemeny
POŽADUJEME:
  • fyzickou zdatnost
  • schopnost pracovat v týmu
  • manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost
  • řidičský průkaz minimálně skupiny B - aktivní řidič
  • práce s VZV
  • řidičský průkaz skupiny C výhodou
NABÍZÍME:
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na životní a penzijní pojištění
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem
Minářová Jana, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.4.2024

Máte zájem o nabídku Skladník - manipulační dělník/řidič?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jana Minářová z UO TEX, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Skladník - manipulační dělník/řidič

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.