Volné pracovní místo  SKLADNÍK NA DOHODU O PRACOVNÍ ČINNOSTI (m/ž)

Firma WIMEX s.r.o.
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 155 Kč / hodinu

Tato pracovní pozice je svým charakterem vhodná spíše pro muže, pro aktivní důchodce na dohodu o pracovní činnosti ve vybraných dnech v týdnu dle vzájemné domluvy.

Pracovní náplň: výdej a příjem zboží podle výdejek / příjemek; obsluha manipulační techniky; obsluha prostředků elektronické skladové evidence (prstový skener, tablet); nakládky a vykládky zboží na dopravní prostředky doplňování zboží, související drobné úklidové práce.

Požadavky: min. střední odborné vzdělání, fyzická zdatnost, ochota pracovat na 2 směny.

Zaměstnavatel nabízí: dlouhodobý a pravidelný přivýdělek, hodinovou mzdu 155 Kč + osobní ohodnocení, spolupráci na dohodu o pracovní činnosti po celý rok ve vybraných dnech v týdnu, komplexní zaškolení, firemní akce, přátelský kolektiv, dlouhodobou spolupráci, zaměstnanecké benefity - dotované stravování s příspěvkem 55 % ve vlastní jídelně, nevyčerpaný nárok na dotaci převedeme na e-stravenku, kvalitní dotovaná káva, cenově výhodné občerstvení na pracovišti, parkování pro zaměstnance v areálu firmy a řadu dalších benefitů.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Podnikové stravování - dotované stravování s příspěvkem 55 % ve vlastní jídelně
  • Jiné výhody - komplexní zaškolení, firemní akce, přátelský kolektiv atd.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.6.2024

Máte zájem o nabídku SKLADNÍK NA DOHODU O PRACOVNÍ ČINNOSTI (m/ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Kosová, personalista z WIMEX s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku SKLADNÍK NA DOHODU O PRACOVNÍ ČINNOSTI (m/ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.