Volné pracovní místo Skladník - prodejce náhradních dílů

5.11.2016
KOPECKÝ AUTO s.r.o.
Místo pracoviště
Přístavní 837/85, Krásné Březno, 400 07, Ústí nad Labem
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Místo výkonu práce: Přístavní č.p. 837/85, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Požadujeme : vyučení, praxi min 1 rok , znalost ETK, schopnost učit se novým věcem,pracovní nasazení ,
Nabízíme : mzdu 17 000,– Kč + osobní ohodnocení a prémie, jízdní výhody, zázemí autorizovaného partnera BMW Group, stabilní pracovní pozici, vzdělávání v rámci skupiny BMW, příjemný kolektiv.
Hlásit se telefonicky.

Benefity

  • Jízdní výhody

Podobné nabídky práce

Specialista na skladové hospodářství
Pracovní náplň: • vedení interního skladu, vč. vedení personálu • vedení vnitropodnikového systému hospodaření se zbožím • vydávání zboží pro výrobu a jeho zpětné naskladňování • udržování pořádku a čistoty ve skladu • naskladňov ...
Randstad s.r.o. Ústecký kraj Plný úvazek
včera
Poslední šance na výdělek před Vánocemi v Amazonu!
- manipulace se zásilkami - rozbalování a balení zboží - posuzování reklamací a vratek - drobná administrativa na počítači, práce se čtečkou čárových kódů - další pomocné skladové práce
Randstad s.r.o. Praha Středočeský kraj Ústecký kraj Plný úvazek
týden
Skladníci VZV 7,5 tun – Plzeň 35.000,-Kč
Práce v pivovarů nakládka vykládka kamionu, zásobování linek atd.. Možnost Turnusů
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Plzeň Plný úvazek
týden
SKLADNÍK / ŘIDIČ VZV (až 24.000 Kč!!!)
Máte zkušenosti s prací na VZV? Žádný nebo propadlý průkaz nám nevadí, důležité jsou zkušenosti! Nabízíme Vám stabilní a dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr. Náplň práce: * práce ve skladu ve výrobní společnosti * pře ...
PersCom s.r.o. Ústí nad Labem Plný úvazek
týden
aktivní
Skladníci/skladnice - až 130 Kč/h v čistém (Praha-východ)
Do skladu s hračkami hledáme šikovné muže, ženy, páry. Docházkové a další bonusy, zajištěné ubytování, nástupy IHNED! • vychystávání zboží podle objednávkových listů • třídění a balení zboží • práce se skenerem • manipulace s pa ...
CentralWork s.r.o. Jirny Plný úvazek, Zkrácený úvazek