Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Prodavač
Lokalita:
Teplice
Zveřejnil:
Úřad práce Česká Lípa
Může se Vám hodit:
Prodavač Česká Lípa, Prodavač Teplice

Volné pracovní místo Skladník - prodejce - technik elektromateriálu

22.9.2016
JAKUB ELEXMAYER, s.r.o.
Místo pracoviště
Partyzánská 2345, Česká Lípa, 470 01, Česká Lípa
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Místo výkonu práce: velkoobchod elektromateriálu Partyzánská 2345/14, Svárov, Česká Lípa.

Požadujeme:

  • ÚSO nebo SŠ vzdělání – technického nebo elektrotechnického směru podmínkou
  • organizační schopnosti, přesnost, důslednost, logické uvažování
  • dobrou komunikativnost a vstřícný přístup, slušné vystupování
  • aktivní a samostatný přístup k práci, flexibilitu, chuť a zájem pracovat a učit se
  • znalost SW produktů na dobré úrovni (Word, Excel, Outlook)
  • řidičský průkaz skup. B

Nabízíme:

  • zázemí jedné z největších a nejstabilnějších společností v oboru
  • finanční ohodnocení od 13.000,–Kč
  • práci v příjemném a nekuřáckém kolektivu
  • jednosměnný provoz Po – Pá
  • jistotu stálého zaměstnání (dlouhodobý úvazek na HPP)

Náplň práce:

  • obsluha zákazníků, příprava a prodej zboží
  • vyřizování reklamací, zodpovědnost za finanční hotovost
  • jednání se zákazníky včetně kontroly jejich solventnosti
  • příjem a kontrola materiálu, manipulace se zbožím, příprava materiálu
  • sestavování nabídek, vytváření kalkulací a objednávek, vystavování dokladů, faktur
  • dodržování pořádku na pracovišti, bezpečnostních a požárních předpisů

Výhodou:

  • zkušenosti se skladovým hospodářstvím
  • praxe v oboru elektro
  • znalost elektroinstalačního materiálu

V případě zájmu o tuto pracovní pozici prosím zasílejte strukturované životopisy na adresu:
  poslat email

Požadované dovednosti

  • Práce s PC – textový editor (Word)
  • Práce s PC – tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC – internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B