Volné pracovní místo  Skladník, řidič VZV

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 21 000–22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Provádí nakládku i vykládku prázdných obalů včetně kontroly počtu obalů dle dodacího listu
  • Kontroluje fyzický stav obalů, označení obalu včetně uvolnění do materiálu výroby
  • Naváží materiál do výroby, zásobuje a doplňuje materiál na montážní pracoviště
  • Vytřiďuje poškozené a špinavé obaly
  • Nahlašuje škody vzniklé při manipulaci a transportu přímému nadřízenému
  • Udržuje pořádek v přidělených prostorech
  • Přichází s novými nápady na zlepšení pracovního procesu a prostředí, vyhledává úspory, aktivně se podílí na týmových pohovorech a workshopech.
  • Pečuje řádně o příslušnou techniku, provádí předepsané úkoly (kontrolní mechanismy apod.) včetně náležitých záznamů a případné nedostatky, poruchy či abnormality bez prodlení hlásí svému nadřízenému, případně jinému odpovědnému pracovníkovi
  • Provádí inventarizace zásob a výrobků dle požadavku a pokynů nadřízeného pracovníka
  • Provádí případné systémové kroky (čtečka čárových kódů apod.) k zapříjmování materiálu, nebo jeho výdeje do spotřeby
  • Třídí a uskladňuje prázdné obaly dle typu a dodavatele

Požadujeme:
  • Ochotu učit se, schopnost týmové spolupráce, fyzickou zdatnost (manipulace s těžšími břemeny)
  • Průkaz na řízení VZV nejsou podmínkou

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2018