Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Skladník / manipulant
Lokalita:
Liberec
Zveřejnil:
Úřad práce Liberec
Může se Vám hodit:
Skladník / manipulant Liberec

Volné pracovní místo SKLADNÍK s VZV

12.7.2016
Work Service Czech s.r.o.
Rychnovská 422, Hodkovice nad Mohelkou, 463 42, Hodkovice nad Mohelkou
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Třísměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • vyskladnění/zas­kladnění materiálu podle požadavků.
  • manipulační práce s VZV, ručně vedený VZV pro zakládání do regálu.
  • odpovědnost za provedenou práci.

Požadujeme:

  • SOU výhodou
  • ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
  • praxe v automobilové výrobě velkou výhodou
  • manuální zručnost a fyzickou zdatnost
  • spolehlivost, dochvilnost
  • věk min. 18 let
  • zkušenost s VZV

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • dlouhodobou spolupráci
  • možnosti ubytování nebo příspěvek na ubytování
  • zajištěna doprava z Liberce, Jablonce nad Nisou a Rychnova – zdarma

Hlásit se předem telefonicky v době 9.00–17.00 hod. nebo e-mailem