Volné pracovní místo  SKLADNÍK VE VÝROBĚ OKEN

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 16 100–19 400 Kč / měsíc

Náplň práce: pro našeho váženého klienta, společnost vyrábějící plastová okna v Milčicích, hledáme šikovné pracovníky na pozici skladníka/řidiče VZV. Práce je organizována ve dvou směnách (ranní a odpolední) a je vhodná pro uchazeče se zkušeností práce ve skladu a s praxí řízení VZV (platné oprávnění není třeba).
Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr, zajímavé finanční ohodnocení, vše s nástupem ihned!
Požadujeme: pracovitost, spolehlivost, manuální zručnost, věk min. 18 let, praxi řízení VZV (průkaz není nutný), výhodou je též praxe na obdobné pozici.
Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, hlavní pracovní poměr, mzdu 16.100 Kč/měs. (nástupní) až 19.400 Kč (po zapracování)- mzda se skládá ze základní mzdy 13.500 Kč, po zapracování možnost navýšení až o 3.300Kč, dále z prémií až 1.500 Kč, nadstandardních příplatků, stravenek 100Kč/den.
Kontaktovat: Po - Pá od 9 do 16 hod.

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 2.5.2016