Volné pracovní místo  SKLADNÍK

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 19 500 Kč / měsíc

Práce vhodná pouze pro OZP - zaměstnavatel uznán na chráněném trhu práce
NÁPLŇ PRÁCE:
  • naskladňování a vyskladňování zboží - fyzicky i administrativně
  • příprava zásilek k expedici, kompletace a balení balíků, skladová administrativa a evidence
  • manipulace s břemeny
  • komunikace s ostatními odděleními firmy

POŽADUJEME:
  • pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, aktivní přístup k práci.
  • základní znalost práce na PC, zkušenosti na podobné pozici ve skladu nebo ve skladové administrativě jsou výhodou, ale ne podmínkou
  • přiměřenou fyzickou kondici

NABÍZÍME:
  • týden dovolené navíc
  • příležitost pro profesní i mzdový růst - možnost postupu a zvýšení mzdy
  • zkrácený úvazek, motivační ohodnocení
  • příspěvek na penzijní připojištění, možnost nákupu firemních výrobků za velmi zvýhodněné ceny
  • právní poradenství, flexibilní pracovní doba.

Jsme certifikovaný výrobce profesních pracovních oděvů pro zdravotnictví a gastronomii, výrobce bytového a hotelového textilu a oděvů pro volný čas.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 7.3.2024