Volné pracovní místo  Skladník

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

1. kontakt E-MAILEM. Životopis s fotografií zašlete na: použijte odpovědní formulář

Zavedená firma (od roku 2007) v oblasti dovozu a distribuce sportovních potřeb nabízí místo skladníka (fyzicky velmi náročná práce).

Náplň práce: běžná denní operativa na skladu sportovních potřeb

Požadujeme:
  • vzdělání - minimálně odborné vyučení
  • pozitivní přístup k manuální a technicky zaměřené práci
  • samostatnost, manuální zručnost, flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
  • vysoké pracovní nasazení
  • dobrý zdravotní stav
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:
  • práci na HPP (doba určitá na 1/2 roku s možností prodloužení smlouvy a následného přechodu na dobu neurčitou)
  • práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející firmě
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravu, nákup za zaměstnanecké ceny a další benefity)
  • pracovní doba PO-PÁ
  • nástupní plat 20 tis Kč hrubého + prémie z obratu 3-7 tis kč hrubého

Benefity

  • Jiné výhody - Příspěvek na stravu, nákup za zaměstnanecké ceny a další benefity

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024 do 30.9.2024