Volné pracovní místo  Skladník

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 16 000–22 940 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • manipulace s materiálem (příjem, třídění, kontrola, zaskladňování a expedice materiálu)
  • práce se čtečkou, manipulace s paletovým vozíkem

Požadujeme
  • zodpovědný přístup k práci
  • předchozí pracovní zkušenosti na obdobné pozici výhodou, ale nikoliv podmínkou, samozřejmě Vás zaškolíme

Nabízíme:
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • nástupní mzda 16.000 Kč, pohyblivé složky mzdy do výše 6.500 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky 90 Kč/směna - PLNĚ HRAZENÉ ZAMĚSTNAVATELEM
  • příspěvek na dopravu
  • navýšený příspěvek za práci o víkendu

ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NA E-MAIL: použijte odpovědní formulář v odpovědi uveďte název pracovní pozice. Pokud životopis nemáte, kontaktujte nás na telefonní číslo použijte odpovědní formulář a domluvíme se individuálně.

Prosíme uchazeče, aby si o termín schůzky volali předem.

Benefity

  • Jiné výhody - Příspěvek na dopravu, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem (90,-)
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 20.1.2020