Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Skladník / manipulant
Lokalita:
Nymburk
Zveřejnil:
Úřad práce Nymburk
Může se Vám hodit:
Skladník / manipulant Nymburk

Volné pracovní místo SKLADNÍK

18.5.2016
Model Obaly a.s.
Místo pracoviště
K Letišti 2219, Nymburk, 288 02, Nymburk
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Náplň práce: manipulace s materiálem, příjem, výdej zboží a materiálu, vypracování přepravních dokladů, vychystání zboží k výrobě, práce na PC, inventury, dvousměnný provoz (ranní a odpolední směny).
Požadujeme: znalost práce na PC – WORD, EXCEL, pečlivost, odpovědnost, pracovitost, organizační schopnosti, flexibilita, ochota učit se novým věcem, řidičské oprávnění sk. B, oprávnění k řízení VZV a praxe s jejich řízením – výhodou.
Nabízíme: zajímavou, samostatnou a perspektivní práci, zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Nástup: ihned, případně dohodou.
Nabízíme: firemní akce, příspěvek na stravování na pracovišti, příspěvek na masáže.