Volné pracovní místo  Skladník

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 21 000–25 000 Kč / měsíc

Jsme výrobcem hluboko zamražených dortů a pečených dezertů s velkým podílem ruční výroby. Tyto výrobky z velké části vyvážíme do světa a neustále rosteme. A tak pro náš další rozvoj hledáme do týmu pracovité kolegy na pozici skladník.

Co budete dělat?
  • Přijímat suroviny a obalový materiál,
  • expedovat palety s hotovými výrobky,
  • pracovat s informačním systémem – evidovat přijaté a vydané položky,
  • navážet a svážet suroviny na výrobu dle denního plánu,
  • udržovat pořádek ve skladu,
  • provádět fyzickou inventuru skladových zásob,
  • pracovat ve 12hodinových směnách (krátký/dlouhý týden ranní směny).

Co od vás očekáváme?
  • Praxi ve skladu a se skladovým hospodářstvím,
  • manuální zručnost, obsluha el. vozíku,
  • uživatelskou znalost práce na PC,
  • chuť do práce, ochotu učit se nové věci,
  • spolehlivost, poctivost, důslednost, týmového ducha.

Co vám nabízíme my?
  • Práci na hlavní pracovní poměr,
  • za dobře odvedenou práci vás čeká velmi dobrá odměna a firemní benefity,
  • zázemí stabilní společnosti,
  • přátelský kolektiv.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Činnosti na technických zařízeních - obsluha manipulačního vozíku
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Benefity

  • Naturální výhody
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016