Volné pracovní místo  Skladník

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 16 000–17 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt e-mailem.
Náplň práce:
Výdej materiálu ze skladu na základě výdejek, Vychystávání zboží pro rozvoz, Obsluha skladu s materiálem dle aktuální potřeby, Práce s vysokozdvižným vozíkem, Drobné řezy plošného materiálu na pile
Požadavky:
Předchozí praxe na pozici skladníka, Nejméně vyučení - vyučení v oboru truhlář, stolař je výhodou, Dobrý fyzický stav a manuální zručnost, Spolehlivost, zodpovědnost a loajalita, Výhodou je průkaz VZV, Zkušenost s plošným materiálem nebo kováním je vítána, ale není podmínkou
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, zaměstnanecká sleva na zboží, vzdělávání, penzijní pojištění
Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců, poté prodloužení na dobu 1 roku nebo rovnou na dobu neurčitou.
Místo výkonu práce: Hybešova 1647, Šlapanice

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016 do 31.3.2017