Volné pracovní místo  Skladník

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Společnost ADIP, spol. s r.o. hledá vhodné kandidáty na pozici Skladník pro sklad náhradních dílů pro nákladní vozidla a busy.
Požadujeme :
  • praxe na pozici skladník výhodou
  • zkušenosti se scannerem výhodou
  • VZV nebo NZV výhodou
  • uživatelská znalost práce s PC
Náplň práce :
  • práce ve skladové hale
  • příprava zboží
– vyhledání zboží dle objednávky, příprava pro expedici
– balení zboží a jeho kontrola
  • nakládka / vykládka zboží
  • dle zkušenosti a praxe obsluha NZV nebo VZV
Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti působící na trhu 25 let
  • samostatnou a zodpovědnou práci
  • možnost profesního rozvoje
  • zaměstnanecké benefity.
Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu použijte odpovědní formulář
Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016