Volné pracovní místo  Skladník/ce

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 16 400 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Charakteristika pracovního místa:
kvalifikovaný pracovník schopný vykonávat aktivity při skladování a manipulaci se zbožím. Pracovní doba: 6,30-15,00 hod. a 9,30-18,00 hod. (střídání pracovní doby v týdenních intervalech).

Pracovní náplň:
přejímání zboží, kontrola dodacích listů a přepravních dokladů, skladování, vychystávání zboží, příprava k expedici, obsluha zákazníků velkoskladu, nakládka a vykládka vozidel, udržování pořádku na přiděleném úseku skladu.

Požadujeme:
spolehlivost, trestní rejstřík bez záznamu, aktivní přístup, pozitivní myšlení a přesnost, znalost práce na PC, maturita výhodou.

Nabízíme:
Stravování na pracovišti, kantýna, možnost prodloužení pracovního poměru a kariérového růstu.

Zájemci se mohou hlásit do 18.2.2017:
Pozn.: vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru

Místo výkonu práce: KROK CZ, v.o.s., Komenského 421, 75301 Hranice 1

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017 do 31.1.2018