Volné pracovní místo Skladník/ce

10.1.2017
DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
Místo pracoviště
Hřbitovní 2203/82, Nový Jičín, 741 01, Nový Jičín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Hrubý plat
17 000 Kč - 17 000 Kč / měsíc
Směnnost
Třísměnný provoz
Pracovní období
od 1.2.2017

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Manipulace se zbožím, příprava k expedici, kontrola zboží, nakládka a vykládka vozidel, práce na 3 směny.

Požadujeme:
Praxe ve skladu je výhodou (není podmínkou), průkaz na VZV (v případě potřeby zajistíme školení), dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík, ochotu pracovat na směny (možnost přizpůsobení směn).

Nabízíme:
Celoroční jistotu práce ve stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu, mzdu 17.000,– Kč/měsíc (+ příplatky za přesčasy), práci v moderním, temperovaném skladě s nejmodernější technikou.

Zaměstnanecké výhody:
Svozy z Ostravy, náborový příspěvek až ve výši 15.000,– Kč, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 70,–Kč/odpracovaný den, 25 dnů dovolené a 3 dny placeného volna v případě nemoci, příspěvek na penzijní pojištění a řadu dalších atraktivních výhod (pitný režim v podobě osobních balíčků, slevové programy, odměny při pracovním výročí atd.).

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz – řízení motorových vozíků (VZV) – VZV

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Eva Sznapková (DHL Express (Czech Republic) s.r.o.)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti DHL Express (Czech Republic) s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost DHL Express (Czech Republic) s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.