Volné pracovní místo  Skladník/manipulant

Lokalita 382 41, Kaplice
Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 12 800–15 500 Kč / měsíc

Hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: SKLADNÍK / MANIPULANT
Tato pracovní pozice je vhodná pro ABSOLVENTY!
Nabízíme:
  • 95 Kč / hodina
  • práci na HPP
  • příspěvek na stravování
  • 13. a 14. plat dle Kolektivní smlouvy
  • další firemní benefity dle Kolektivní smlouvy
  • zajištění ubytování nebo příspěvek na dojíždění
Náplň práce:
  • manipulace se zbožím a výrobky v prostorách skladu a výroby
Požadujeme:
  • minimálně SOU vyučen
  • platný průkaz řidiče VZV - ručně vedený
  • spolehlivost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Požadované dovednosti

  • Činnosti na technických zařízeních - obsluha manipulačního vozíku - ručně vedený - podmínkou
  • Obsluha stavebních strojů - průkaz jeřábníka - nad 5 t - výhodou

Benefity

  • Ubytování - zajištění ubytování
  • Jízdní výhody - příspěvek na dopravu
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc - 25 dní/rok
  • Zvláštní prémie - 13. a 14. plat dle KS

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 20.10.2014 do 30.10.2014