Volné pracovní místo  Skladník/skladnice v expedici

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 14 000–16 000 Kč / měsíc

Firma FEIFER hledá pro svůj výrobní závod v Holicích uchazeče na pracovní pozici skladník/skladnice. Jedná se o práci dlouhodobého charakteru na jednosměnný provoz.

Náplň práce:
  • vyskladňování, balení a expedice zboží
  • skladová evidence a kontroly kvality zboží
  • příjem a výdej produktů na provedení oprav
  • příjem a naskladnění zboží
  • obsluha VZV
Požadujeme:
  • SOU nebo SŠ vzdělání
  • uživatelská znalost práce na PC, výhodou znalost IS Helios Orange
  • vysoká míra zodpovědnosti a pečlivosti při evidenci
  • praxe ve skladu výhodou
  • samostatnost, pracovitost, manuální zručnost a loajalita
  • osvědčení na obsluhu VZV výhodou, nikoliv podmínkou
Nabízíme:
  • jednosměnný provoz - pracovní doba 5:50 - 14:20 hod.
  • nástup ihned, popř. dle dohody
  • mzda 14 000 - 16 000 Kč
  • pravidelný výplatní termín vždy 12-tého v měsíci
  • bonusy za plnění plánu
Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování, odměny za zdravost

Váš strukturovaný životopis zasílejte na email: použijte odpovědní formulář Popřípadě nás kontaktujte telefonicky na tel. použijte odpovědní formulář .
Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016 do 31.12.2017