Volné pracovní místo  SKLADOVÝ/-Á DĚLNÍK/-ICE - TŘÍDĚNÍ TEXTILU DLE KVALITY A MATERIÁLU

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 10 000–18 000 Kč / měsíc

SKLADOVÝ/-Á DĚLNÍK/-ICE - TŘÍDĚNÍ TEXTILU DLE KVALITY A MATERIÁLU
  • PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, jedná o práci v jednosměnném provozu, na základě domluvy je možné pracovní dobu flexibilně přizpůsobit (např. z důvodu ranního odvodu dětí do škol a školek), měsíční prémie dle odvedených výkonů
  • Náplň práce: třídění textilu dle kvality a materiálu
  • Požadujeme: min. základní vzdělání; spolehlivost, pečlivost; vyučení a praxe v textilním oboru výhodou; bez zdravotních omezení týkajících se zátěže zad, potíží s křečovými žílami nebo alergiemi na prach; smysl pro aktuální módní trendy a cit pro módu výhodou; schopnost rozeznat druhy a kvalitu materiálu textilu výhodou
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
  • V případě Vašeho zájmu se prosím dostavte k výběrovému řízení v jednom z následujících termínů: 5.9.,7.9.,12.9.,14.9.,19.9.,21.9.,26.9.2016 v 9:30hod. Na jednotlivé termíny není potřeba se předem hlásit.
  • Výběrové řízení bude probíhat na adrese naší provozovny Bří. Štefanů 982/69b, 500 03 Hradec Králové (v 1. patře, kancelář č. 4)
  • S sebou si vezměte vytištěný stručný životopis
  • PROSÍME, DOSTAVTE SE POUZE V UVEDENÝCH TERMÍNECH!

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016