Volné pracovní místo  Skladový dělník - EXPEDICE

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 24 900 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup možný ihned.
Práce je svým charakterem vhodnější pro muže.
Náplň práce: Fyzický příjem zboží a jeho zaskladnění pomocí manipulačního vozíku, vychystávání zboží dle dodacích listů, a to pomocí manipulačního vozíku příp. manuálně, značení obalových jednotek dle požadavků zákazníků, dodržování zásad FI-FO, dohled na nakládku dopravních prostředků, úklid pracoviště.
Požadujeme: Základní vzdělání, vyučení výhodou, řidičské oprávnění na vysokozdvižný vozík tř. I., II., druh D a W1, řidičské oprávnění sk. T - výhodou.
Zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu elektronicky na adresu použijte odpovědní formulář do předmětu zprávy uveďte "SKLADOVÝ DĚLNÍK - EXPEDICE". Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. čísle použijte odpovědní formulář .

Benefity

  • Podnikové stravování - příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie - odměny při pracovních a životních výročích
  • Jiné výhody - vitamínové balíčky

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025