Volné pracovní místo  Skladový dělník - řidič

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 25 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup možný ihned.
SKLADOVÝ DĚLNÍK - ŘIDIČ
Práce je svým charakterem vhodnější pro muže.
Náplň práce: Převozy výrobků traktorem na odloučené pracoviště, vykládka a nakládka dopravních prostředků (suroviny, zboží, prázdné obaly), kontrola dodaných surovin z hlediska neporušitelnosti obalu, převozy zboží v areálu firmy, fyzický příjem a výdej zboží, dodržování zásad FI-FO, archivace dodacích listů a jiných dokladů, zimní údržba areálu.
Požadujeme: Základní vzdělání, vyučení výhodou, řidičské oprávnění na vysokozdvižný vozík třída II., druh W1, řidičské oprávnění sk. T.
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky.
Zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu elektronicky na adresu použijte odpovědní formulář do předmětu zprávy prosím uveďte "SKLADOVÝ DĚLNÍK - ŘIDIČ". Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. čísle použijte odpovědní formulář .

Benefity

  • Podnikové stravování - příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku Skladový dělník - řidič?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Martina Frýdlová, referent pro personální práci z Gumárny Zubří, akciová společnost

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Skladový dělník - řidič

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.