Volné pracovní místo  Skladový manipulant

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–19 000 Kč / měsíc

Náplň práce: skenování, polepování zboží, vykládky a nakládky, třídění zásilek, případně práce s VZV.
Pracovní doba je dělená: 5.00-9.00 a 16.00-20.00 (možno po nějaké době změnit na nedělenou pracovní dobu). Jedná se zpočátku o agenturní zaměstnání, v případě spokojenosti posléze pracovní smlouva s přímým zaměstnavatelem.
Požadujeme: trestní bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost a fyzicky náročná práce (přenášení těžkých břemen), vysoké pracovní nasazení, ŘP na VZV výhodou/možno si obnovit na místě.
Vhodné i pro absolventy.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost zasílání týdenních průběžných záloh, možnost obnovit si propadlé oprávnění na VZV na náklady firmy, příležitost dlouhodobého uplatnění v zazemí prosperující společnosti.
Místo výkonu práce: Vodárenská ulice (areál Stavimo), Kralupy nad Vltavou.
Kontakt: pí Elblová

Vhodné pro

Směnnost

Dělené směny

Pracovní období

od 11.3.2016