Volné pracovní místo  Školní psycholog

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–26 000 Kč / měsíc

Náplň práce: individuální i skupinová práce se žáky, rodiči a pedagogy kolínských základních škol, administrativní činnost, vedení příslušné dokumentace, spolupráce s návaznými službami a institucemi
Nabízíme: zaměstnání na hlavní pracovní poměr na zkrácený úvazek (0,4 nebo 0,8), práci na dobu určitou do 30.6.2017 s možností pokračování v dalším školním roce, práci v týmu školních psychologů, profesní podporu (supervizi, metodické vedení, intervizi, vzdělávání), zázemí etablované organizace, možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady, příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu, základní plat 25.000,-Kč (na plný úvazek) a možnost osobního ohodnocení
Požadavky: VŠ v oboru Psychologie (jednooborová nebo v kombinaci se Speciální pedagogikou), způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, dobré organizační a komunikační schopnosti, dobrou uživatelskou znalost práce na PC, předpoklady k samostatné i týmové práci, vlastní iniciativu, kreativitu, komunikativnost, časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost
Zaměst. výhody: služební telefon, služební notebook, vzdělávání
Pracovní doba: 2 dny v týdnu po 6h denně přítomnost ve škole - dny možno domluvit s vedením školy
Kontakt: telefonicky (Po - PÁ: 9:00 - 17:00hod)
emailem
osobně: ÚT: 8:30 - 9:00hod

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 4.11.2016 do 30.6.2017