Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Hutník
Lokalita:
Brno-venkov
Zveřejnil:
Úřad práce České Budějovice
Může se Vám hodit:
Hutník Brno-venkov

Volné pracovní místo Slévač - jádrař

3.11.2016
Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
Místo pracoviště
Kuřim, 664 34, Kuřim
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Třísměnný provoz

Přijmeme pracovníka na pozici Slévač – jádrař pro významnou českou společnost s dlouholetou tradicí.

Náplň práce :

  • výroba furanových jáder z furanových směsí dle náležitých technologických postupů
  • příprava jaderníků k výrobě
  • zakládání příslušné výstuhy do jaderníků
  • odplynění vyráběných jader
  • příprava pomocného materiálu pro výrobu jader
  • rozebírání jaderníků, opravy, kompletace a penetrace jader
  • polévání jáder lihovým nátěrem dle technologického postupu

Požadujeme :

  • vyučení v oboru slévač
  • praxe v oboru min. 3 roky
  • vazačský průkaz tř. A
  • jeřábnický průkaz tř. A-DO
  • manuální zručnost a fyzická zdatnost
  • nástup ihned

Nabízíme :

  • práce na HPP v 3-směnném provozu
  • motivující, nadprůměrné mzdové ohodnocení
  • zázemí a jistotu zaměstnání v dobře prosperující společnosti

MÍSTO VÝKONU PRÁCE – KUŘIM

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. poslat email . Při odpovědi na inzerát uvádějte své telefonní číslo pro následnou lepší komunikaci. Životopisy prosím zasílejte na poslat email a do předmětu uveďte „Slévač-jádrař“ a kód pozice P58047

Požadované dovednosti

  • Činnosti na technických zařízeních – vazačský průkaz
  • Obsluha stavebních strojů – průkaz jeřábníka

Požadované vzdělání

  • Slévač, slévačské práce