Volné pracovní místo  SLÉVÁRENSKÝ INŽENÝR TECHNIK ŘÍZENÍ KVALITY

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SLÉVÁRENSKÝ INŽENÝR TECHNIK ŘÍZENÍ KVALITY
Náplň práce:
  • Zabezpečení a dodržování firemních standardů ve výrobě
  • Koordinace spolupráce mezi výrobou a kvalitou
  • Zlepšování a implementace nových nástrojů řízení kvality ve výrobě
  • Příprava externích auditů
  • Provádění interních auditů
  • Jednání se zákazníkem – zákaznická kvalita
  • Reporting - analýzy
Požadavky:
  • Vzdělání – min. SŠ s technickým zaměřením
  • Praxe nejlépe v oboru automotiv min. 3roky – na obdobné pozici
  • Technické myšlení
  • Znalost TS 16 949
  • Povědomí o standardech VDA – interní auditor VDA
  • Znalost nástrojů řízení kvality – FMEA, 8D, SPC, kontrolní plán
  • Komunikativně AJ popř. NJ (slovem i písmem)
  • Znalost MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B
HLÁSIT SE: Jindřiška Vlasáková tel.: použijte odpovědní formulář , email: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017