Volné pracovní místo  SMĚNÁRENSKÝ POKLADNÍK

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–20 000 Kč / měsíc

SMĚNÁRENSKÁ - Ý POKLADNÍ- ideálně SŠ vzdělání s maturitou, komunikační dovednosti s klienty, uživatelská práce s PC, chuť pracovat na dobrém jménu společnosti, schopnost počítat, zodpovědnost, zkušenost s prací s finanční hotovostí a znalost cizího jazyka podmínkou, němčina priorita

popis pozice:
"zajišťovat hotovostní směnu peněz, výborný zákaznický servis a přehled ve směnárenské oblasti
"zvládat profesionální komunikaci s klientem a jeho obsluhu
"být maximálně pečlivý a zodpovědný při práci s hotovostí
"spolupracovat s ostatními kolegy na pobočkách
"precizní znalost prodeje doplňkových produktů

Zajišťujeme na vlastní náklady:

. odborné školení ČNB
. vlastní vstupní zaškolení a systém vzdělávání

Zázemí stabilní firmy (na trhu od r.2002, 8 provozoven), obratové bonusy, výkonnostní bonusy, příplatky za práci o víkendech, odborné příplatky, stravné, vstupní příspěvek na ošacení.

kontakt: e-mailem

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Jiné výhody - stravné, vstupní příspěvek na ošacení

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 23.10.2017