Volné pracovní místo Směnová kontrola kvality

9.12.2016
Alupress s.r.o.
Místo pracoviště
Stráž pod Ralskem, 471 27, Stráž pod Ralskem
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
20 000 Kč - 23 000 Kč / měsíc
Směnnost
Nepřetržitý provoz
Pracovní období
od 9.12.2016

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

- Kontrola odlitků dle výkresové dokumentace a daných kontrolních plánů

- Měření na vyspělých zařízení

- Zpracování a vyplnění kontrolní dokumentace

- Vizuální kontrola odlitků

- Samostatné rozhodování o kvalitě ve výrobě

- Dodržování normy ISO 9001

Požadujeme:

- Ukončené SŠ vzdělání technického směru (není podmínkou je výhodou)

- Uživatelská znalost PC (MS Office)

- Výpis z rejstříku trestů

- ŘP sk. B

- Orientace v technické dokumentaci

- Samostatnost, pečlivost, schopnost přijmout zodpovědnost

- Pozitivní myšlení

Nabízíme:

- Zázemí rychle se rozvíjející české firmy

- Měsíční výkonnostní odměnu

- Možnost dalšího profesního růstu

- Pracovní poměr z počátku na dobu určitou, po zaučení a úspěšném zapracování lze změnit na dobu neurčitou

- Firemní teambuilding

- Za odpracované roky dovolená navíc

- Nástup co nejdříve, dle dohody

Vhodné pro absolventy.

Schůzku nutné domluvit předem e-mailem!!!

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Petra Zelenková (Alupress s.r.o.)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti Alupress s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Alupress s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.