Volné pracovní místo  Směnová technologická kontrola

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 24 000–26 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Kontakt: telefonicky: 7-13 hodin, emailem
Náplň práce:
  • technologická (procesní, mezioperační) kontrola surovin a polotovarů
  • kontrola dodržování předepsaných technologických postupů a norem
  • záznam výsledků měření a zkoušek

Požadujeme:
  • SŠ (chemický obor výhodou)
  • pečlivost, přesnost, spolehlivost, manuální zručnost, komunikativnost

Pracovní doba: nepřetržitý provoz - směny: 6-18, 18-6.
Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
Zaměstnanecké výhody:
týden dovolené nad rámec zákona, příspěvky na závodní stravu/stravenky - výběr ze 6-7 jídel, měsíční motivační příspěvky až do 25% výše mzdy, příspěvek na životní připojištění až 16 800 Kč/rok nebo příspěvek na cafeterii až 14 112 Kč/rok, příspěvek pro zaměstnance na rekreace až 2 500 Kč/rok, příspěvek pro děti zaměstnanců na letní rekreace 1 800 Kč/rok nebo lyžařské kurzy 1 400 Kč/rok, příspěvky na kulturní akce 500 Kč/rok, příspěvky na sportovní aktivity, zapůjčování rekreačních potřeb, příspěvky na regeneraci pracovních sil 500 Kč/rok, příspěvky při pracovním a životním jubileu, zvýhodněné mobilní tarify

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.4.2024 do 30.9.2024

Máte zájem o nabídku Směnová technologická kontrola?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Pavla Horká, personalistka/mzdová účetní z Swisspearl Česká republika a.s..

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Směnová technologická kontrola

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.