Volné pracovní místo  SMĚNOVÝ/-Á MISTR/-OVÁ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: použijte odpovědní formulář
Požadujeme: ÚSO technického směru výhodou, pracovitost, pečlivost, spolehlivost, praxe na podobné pozici min. 2 roky, znalost práce na PC, zkušenosti s vedením pracovníků, komunikační a organizační schopnosti, ochotu pracovat ve směnném provozu, vysoké pracovní nasazení, loajalitu, angličtinu nebo francouzštinu na komunikativní úrovní výhodou.
Náplň práce: zodpovědnost za výrobní úsek, organizace a řízení činnosti směny, vedení týmu podřízených, zodpovědnost za dodržování technologických postupů, sledování a dodržování termínu plnění jednotlivých zakázek, sledování a dodržování BOZP, PO, ochrany životního prostředí.
Nabízíme zaměstnání ve stabilní společnosti, PP na dobu neurčitou, nástup dohodou.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 16.12.2014