Volné pracovní místo  Směnový kontrolor kvality - montáže (prac. Prostějov)

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 000–20 000 Kč / měsíc

Pracoviště: Olomoucká č.p. 3897/116, Prostějov. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
  • uvolňování výroby
  • rozhodnutí o kvalitě produkce na směně
  • přijímání opatření k nápravě ve spolupráci se seřizovačem
  • kontrola a uvolňování dílů ze skladu, které vstupují do výroby (zálisky)
  • školení operátorů provozu Montáže
  • kontrola produkce provozu Montáže během směny
  • kontrola dodržování logistických požadavků odběratele
  • výstupní kontrola před expedicí
  • spolupodílení se na tvorbě výrobní a projektové dokumentace provozu Montáže
  • návrhy a realizace obnovy referenčních vzorků ve spolupráci s QM a laboratoří
  • spolupráce a spoluvytváření statistických výkazů výroby provozu Montáže

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání
  • min. 1 rok praxe v oblasti kvality
  • prokazatelná praktická zkušenost s plastikářskou výrobou
  • znalost problematiky systému kvality v automobilovém průmyslu
  • pokročilá znalost práce s PC - MS Office, Palstat výhodou
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • komunikativnost, rozhodnost, samostatnost

Nabízíme:
  • stabilní zázemí prosperující firmy
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příjemné čisté pracovní prostředí
  • zaučení a další vzdělávání

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 6.1.2017 do 31.12.2017