Volné pracovní místo Směnový mistr

27.10.2016
MONTIX, a.s.
nám. Osvobození 6/14, Horka nad Moravou, 783 35, Horka nad Moravou
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Hrubý plat
18 000 Kč / měsíc
Směnnost
Třísměnný provoz
Pracovní období
od 1.11.2016

Náplň práce: vedení podřízených zaměstnanců, zabezpečení plnění výrobních příkazů, kontrola plnění přidělených úkolů a vyhodnocování jejich výsledků.
Činnosti: Řízení a přidělování úkolů a pracovních činností na základě specifikací a dodatků plánování a v souladu s termíny, kvalifikacemi zaměstnanců, ekonomickým využíváním materiálu a pracovního vybavení. Zajištění a hospodárné využití personální a strojní kapacity výrobních linek. Zajišťování dělby práce a plnění úkolů ve stanoveném množství, kvalitě a čase.
Požadavky: znalost MS Office, praxe v oblasti mistra min. 1 rok, praxe v automotive výhodou, praxe s vedením kolektivu lidí, proaktivní přístup, schopnost rychle a účelně jednat.
Nabízíme: stabilní zázemí české společnosti, dotované stravování, další zaměstnanecké benefity.

Benefity

  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Mgr. Lucie Macounová, personalistka (MONTIX, a.s.)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti MONTIX, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost MONTIX, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.