Volné pracovní místo  Směnový mistr

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: nám. Osvobození č.p. 6/14, Horka nad Moravou.
Náplň práce: vedení podřízených zaměstnanců, zabezpečení plnění výrobních příkazů, kontrola plnění přidělených úkolů a vyhodnocování jejich výsledků.
Činnosti: Řízení a přidělování úkolů a pracovních činností na základě specifikací a dodatků plánování a v souladu s termíny, kvalifikacemi zaměstnanců, ekonomickým využíváním materiálu a pracovního vybavení. Zajištění a hospodárné využití personální a strojní kapacity výrobních linek. Zajišťování dělby práce a plnění úkolů ve stanoveném množství, kvalitě a čase.
Požadavky: znalost MS Office, praxe v oblasti mistra min. 1 rok, praxe v automotive výhodou, praxe s vedením kolektivu lidí, proaktivní přístup, schopnost rychle a účelně jednat.
Nabízíme: stabilní zázemí české společnosti, dotované stravování, další zaměstnanecké benefity.
První kontakt možný POUZE mailem nebo telefonicky.

Benefity

  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2017