Volné pracovní místo  Social Media Specialist/ka

Lokalita Praha
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 38 000 Kč / měsíc

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Tupolev Kirill, e-mail: použijte odpovědní formulář

Jazyky:

  • ruský jazyk - rodilý mluvčí
  • angličtina - pokročilá úroveň
  • němčina - pokročilá úroveň

Vhodní kandidáti by měli splňovat následující:

  • Minimálně 10 let zkušeností na pozici zpravodaje nebo redaktora zpravodajství pro online publikace.
  • Zkušenosti s tvorbou publikací na sociálních sítích (Twitter, Facebook, Instagram, TikTok, Telegram). Znalost principů práce a trendů těchto sociálních sítí.
  • Základní znalost programů Figma, Adobe Photoshop, Premier Pro a Audition nebo jiných podobných programů pro práci s obrázky, videem a zvukem.
  • Výborné schopnosti psaní a editace v ruštině a angličtině se schopností rychle vytvořit literární překlad.
  • Zkušenosti s pokrýváním politických a společenských témat týkajících se Ruska a dalších zemí bývalého Sovětského svazu. Dobrá znalost ruských dějin a státního zřízení, jakož i ruského trestního a procesního práva. Předložte prosím reference na dříve publikované práce, nejlépe na témata související s korupcí v Rusku/post-sovětském prostoru.
  • Schopnost orientovat se v agendě týkající se Ruska a pracovat s místními zdroji, zejména schopnost vypracovávat a zasílat dotazy ruským státním orgánům a přijímat připomínky odborníků a institucí k tématu.
  • Rychlost reakce, zodpovědnost, samostatnost, komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu, nekonfliktnost, schopnost a ochota budovat příjemné vztahy s ostatními pracovníky redakce.

Náplň práce:

  • Tvorba publikací na sociálních sítích, jako jsou Twitter, Facebook, Instagram, TikTok, Telegram v ruském a anglickém jazyce. Tvorba obrazových a video materiálů k těmto publikacím.
  • Sledování zpravodajských publikací v mezinárodních médiích, vyhledávání témat pro tvorbu materiálů pro sociální sítě.
  • Jednání s korespondenty, editory textů a redaktory zpravodajství ; sledování trendů na sociálních sítích.
  • Práce s analytikou webu a sociálních sítí.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 22.9.2023

Máte zájem o nabídku Social Media Specialist/ka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kirill Tupolev z Společnost na podporu novinářů "Řebříček" z. s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Social Media Specialist/ka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.