Volné pracovní místo  SOCIÁLNÍ ASISTENT - PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 13 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SOCIÁLNÍ ASISTENT - PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Požadujeme
  • kvalifikační způsobilost pracovníka v sociálních službách ve smyslu ustanovení § 116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (požadujeme středoškolské vzdělání v sociálním oboru anebo středoškolské vzdělání v jiném oboru doplněné kvalifikačním kurzem pracovníka v sociálních službách, kurz je možné doplnit po nástupu)
  • zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, ochotu pracovat v nepřetržitém provozu, dobré komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce, zdatnost v práci na PC, zájem o problematiku sociálního vyloučení a pozitivní přístup k práci s lidmi bez domova
Uvítáme
  • základní orientaci v problematice domácího násilí, praxi v sociálních službách
Nabízíme
  • platové ohodnocení odpovídající podmínkám v neziskovém sektoru, zázemí významného církevního poskytovatele sociálních služeb, podporu supervize a další vzdělávání, pracovní uplatnění na dobu určitou s možností prodloužení
Náplň práce
  • jednání se zájemkyněmi o službu, poskytování poradenství, nácvik sociálních dovedností, spolupráce při vedení individuálního plánu pomoci, vedení aktivizačních programů s klientkami, zajišťování provozních činností azylového domu
Místo výkonu práce
  • Most, Azylový dům pro ženy a matky s dětmi v tísni, Mikoláše Alše 3274
Nástup
  • 2. ledna 2017
Případné dotazy zodpoví
Přihlášky do výběrového řízení
  • Pokud máte zájem o nabízenou pozici, zašlete nejpozději do 11. prosince 2016 na
e-mail: použijte odpovědní formulář
a) motivační dopis v rozsahu maximálně 1 strany A4
b) profesní strukturovaný životopis
  • Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu výběrovému řízení.
  • Upozorňujeme, že budeme reagovat pouze na vybrané nabídky, které splňují všechny náležitosti, není v našich silách odpovídat každému jednotlivému uchazeči. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 2.1.2017 do 31.12.2017