Volné pracovní místo  sociální pracovníci

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách (VOŠ, VŠ) a znalost zákona 108/2006 Sb.
  • trestní bezúhonnost
  • samostatnost, zodpovědnost, týmovost, komunikační a organizační dovednosti, odolnost vůči stresu
  • praxi v sociálních službách nejméně 1 rok, praxe s obdobnou cílovou skupinou romského etnika 6 -19 let je výhodou
  • znalost systému sociálního zabezpečení
  • dobrou znalost práce na PC, internetu
Pracovní náplň:
  • jednání se zájemci o službu, podpora klientů a plánování průběhu sociální služby
s klienty
  • řešení krizových situací
  • motivace klientů ke změně
  • doprovody klientů
  • vedení záznamů a agendy klientů, administrativa
  • spolupráce na tvorbě metodik
  • spolupráce s týmem pracovníků, aj.
Nabízíme:
  • zázemí stabilní neziskové organizace (27 let), práci se smysluplným obsahem, možnost dalšího odborného vzdělávání
KONTAKT:
V případě Vašeho zájmu zašlete elektronickou poštou nejpozději do 25. 2. 2017 na adresu: použijte odpovědní formulář dokumenty:
  • motivační dopis,
  • strukturovaný životopis,
  • kontakty na osoby, které mohou poskytnout reference o Vašem předchozím pracovním působení
  • prohlášení uchazeče v následujícím znění (součást životopisu): "Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování.
Předpokládaný termín výběrového řízení v březnu 2017.
Předpokládaný termín nástupu 1. 4. 2017 nebo dle dohody.
Organizace si vyhrazuje právo na základě zaslaných dokumentů nezařadit Vás do výběrového řízení.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017