Volné pracovní místo SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE SOCIÁLNĚ AKTIVIZAČNÍ SLUŽBY PRO RODINY S DĚTMI (VYSOKÉ VESELÍ)

3.9.2016
Oblastní charita Jičín
Místo pracoviště
K. H. Borovského 99, Vysoké Veselí, 507 03, Vysoké Veselí
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Pružná pracovní doba

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE SOCIÁLNĚ AKTIVIZAČNÍ SLUŽBY PRO RODINY S DĚTMI (VYSOKÉ VESELÍ) – pracoviště ve Vysokém Veselí.
Prosíme zájemce o práci, aby:
Zaslali profesní životopis a motivační dopis na email: poslat email (Vaše nabídky zasílejte průběžně, až do 10. 10. 2016).

Kontaktní osoba Mgr. Jitka Chalupníková, tel.: poslat email .

O přijetí, nebo nepřijetí do ústního kola bude uchazeč informován emailem. Termín ústního pohovoru bude sdělen minimálně týden předem.

Stručná náplň práce:

  • poskytování terénní a ambulantní formy registrované sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi (podpora rodičů při péči a výchově dětí, v péči o domácnost, pomoc v hledání zaměstnání, hledání bydlení adekvátně potřebám a možnostem rodiny, pomoc v jednání na úřadech, atd.), spolupráce s OSPODy v rámci podpory rodin s ohroženým dítětem.
  • jednání a uzavírání dohod se zájemci o službu, předávání informací o nabízených činnostech,
  • příprava a vedení konzultací, jejich zápisy do elektronické databáze,
  • individuální plánování dle potřeb uživatelů služby,
  • jednání v zájmu klienta s dalšími institucemi, psaní zpráv pro jiné organizace,
  • aktivní účast na intervizích nebo supervizích týkajících se případu klienta
  • úzká spolupráce s ostatními kolegy.

Požadujeme a očekáváme od Vás:

  • Vyšší odborné, nebo vysokoškolské vzdělání odpovídající zákonu 108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění na pozici sociálního pracovníka.
  • Znalost zákona o sociálních službách a povědomí o standardech kvality sociálních služeb
  • Trestní bezúhonnost.
  • Komunikační a organizační dovednosti.
  • Velkou samostatnost a zodpovědnost.
  • Řidičský průkaz (skupiny B) – aktivní řidič.

Co nabízíme

  • Nástup 1. 1. 2017 nebo po dohodě
  • Smlouvu na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení.
  • Finanční odměnu po zaškolení ve výši 20 000,– korun
  • Dovolenou v délce pěti týdnů
  • Samostatnou organizaci práce – pružnou pracovní dobu
  • Služební telefon
  • Supervizi

Vyhrazujeme si právo výběrové řízení kdykoliv zrušit, nebo nevybrat žádného uchazeče.