Volné pracovní místo  sociální pracovník do služby odborně sociální poradenství (m/ž)

Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Hledáme pracovníka na pracovní pozici sociální pracovník odborného sociálního poradenství, které je poskytováno v Postoloprtech.
Náplň práce: přímá sociální práce s klienty sociální služby, poskytování odborného poradenství a doprovázení v obtížných životních situacích.
Očekáváme:
  • VŠ nebo VOŠ vzdělání se zaměřením na sociální práci
  • komunikativnost a chuť učit se novým věcem
  • schopnost pracovat v týmu
  • samostatnost a zodpovědnost
  • výhodou je praxe v oblasti sociálních služeb (a sociální práce)
Místo výkonu práce: Postoloprty
Motivační dopis a profesní životopis zasílejte na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář .
Vybraní uchazeči (splnující kvalifikační požadavky) budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Nástup možný ihned.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.5.2024 do 31.1.2025

Máte zájem o nabídku sociální pracovník do služby odborně sociální poradenství (m/ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Petra Szaffnerová Bímonová z Sdružení Romano jasnica

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku sociální pracovník do služby odborně sociální poradenství (m/ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.