Volné pracovní místo  SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE - KONTAKTNÍ PRACOVNÍK/-ICE V TERÉNU

Popis pracovní nabídky

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE - KONTAKTNÍ PRACOVNÍK/-ICE V TERÉNU
  • PP na dobu neurčitou, nástup ihned nebo dle dohody
  • Náplň práce: Pracovník/-ice pro kontaktní práci s uživateli drog zajišťuje běžný provoz Centra terénních programů, vede odpovídající dokumentaci, účastní se porad a supervizí a podílí se na chodu centra.
  • Požadujeme: věk min. 21 let; VOŠ, VŠ vzdělání - sociálního nebo zdravotnického zaměření, případně kurz pracovníka v sociálních službách (možno doplnit po nástupu); ŘP skupiny B; orientace v sociálních službách a znalost zákona 108/2006 o sociálních službách; znalost práce na PC (Windows, MS Office, internet); schopnost komunikace a práce s lidmi; vyjasněný vztah k drogám
  • Výhodou je: další vzdělání v oboru (sociální a zdravotní služby), doložená praxe v oboru, praktické dovednosti
  • Nabízíme: zázemí dobře profilované organizace v oboru; know-how profesionální sociální služby; stabilní zaměstnání s ohodnocením odpovídajícím standardu a kvalitě odvedené práce; možnost dalšího vzdělávání; týmovou práci pod supervizí a metodickým vedením
  • Každý zájemce zašle: profesní životopis a motivační dopis
  • V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pozici zašlete výše požadované dokumenty na email: použijte odpovědní formulář Po splnění formálních požadavků a vyhodnocení dotazníku uchazeče budete pozváni na osobní pohovor. Termín bude upřesněn.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Práce s PC - Windows
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017