Zařazeno v oborech:
Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Sociální pracovník
Lokalita:
Náchod
Zveřejnil:
Úřad práce Náchod
Může se Vám hodit:
Sociální pracovník Náchod

Volné pracovní místo SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE organizační složky města Jaroměře s názvem Pečovatelská služba

27.6.2016
Město Jaroměř
Místo pracoviště
nám. Československé armády 16, Jaroměř, 551 01, Jaroměř
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Jednosměnný provoz

Místo výkonu práce: Jaroměř. Předpokládaný nástup do zaměstnání: ihned, případně dle dohody. Doba trvání pracovního poměru: doba neurčitá, tříměsíční zkušební doba. Platové zařazení: platová třída č. 9 – zařazení do platové třídy je v souladu s nařízením vlády č. 222/2010 Sb., kterým se stanoví katalog prací a kvalifikační předpoklady zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů. Odměňování se řídí nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů (příloha č. 3).

Pracovní náplň: odpovídající zejména 9. platové třídě sociálního pracovníka (katalogové č. 2.08.2 bod 1).
Zaměstnavatel nabízí: 5 týdnů dovolené; příspěvek na penzijní připojištění (po ukončení zkušební doby); stravenky.
Požadavky: státní občanství ČR, popř. občan cizí státní příslušnosti s trvalým pobytem v ČR; minimální věk 18 let; svéprávnost, bezúhonnost, vstřícnost, spolehlivost a smysl pro zodpovědnost; kvalifikační předpoklady pro práci sociálního pracovníka, dle zákona o sociálních službách, č. 108/2006 Sb., v platném znění; řidičský průkaz skupiny B.

Přihláška musí obsahovat: jméno, příjmení a titul, datum a místo narození; státní příslušnost; místo trvalého pobytu, telefonický a elektronický kontakt; číslo OP nebo č. dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana; datum a podpis.

K přihlášce nutno doložit: strukturovaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních, o odborných znalostech a dovednostech týkajících se vypisované pracovní pozice; výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce (ke dni podání přihlášky), u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem. Pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením; ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání; kopie dalších dokladů o absolvování odborných kurzů nebo jiného vzdělání.

Důležité upozornění: přesný čas a místo konání výběrového řízení bude sdělen telefonicky a následně písemně všem uchazečům, kteří budou na základě zaslaných přihlášek splňovat podmínky pro zařazení do výběrového řízení.
V případě, že uchazeči nedoloží požadované doklady, které musí přihláška obsahovat, vyhrazuje si vyhlašovatel právo, že tito uchazeči budou z výběrového řízení vyřazeni.

Písemnou přihlášku je nutné předložit nejpozději do 08.07.2016 do 12:00 hod. (výhradně poštou nebo na podatelnu MÚ) na adresu:
Městský úřad Jaroměř, k rukám tajemnice úřadu paní Ing. Michaele Skovajsové, nám. Československé armády 16, 551 01 Jaroměř.

Formulář přihlášky do výběrového řízení lze získat na adrese:
poslat email označte „Výběrové řízení č. 19 – sociální pracovník – neotvírat“.

Podrobnější informace podá: Mgr. Michal Skořepa, vedoucí Pečovatelské služby, tel. poslat email , e-mail:  poslat email