Volné pracovní místo  SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 14 000 Kč / měsíc

Pracovní poměr na dobu určitou. Jedná se o zkrácený pracovní úvazek na 32 hod. týdně (práce převážně v odpoledních hodinách, zahrnuje i terénní práci).

Náplň práce: práce s rodinami s dětmi v sociálně aktivizační službě v Náchodě (SASRD Archa).

Požadavky: vzdělání dle Zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách; VŠ/VOŠ v oboru sociální práce, sociální pedagogika a příbuzných oborech; komunikativnost; spolehlivost; znalost práce na PC; časová flexibilita (práce odpoledne); trestní bezúhonnost.

Zaměstnavatel nabízí: práci v mladém kolektivu v neziskové organizaci; možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu; spolupráci s dalšími odborníky v oboru sociální prevence a vyloučení. Výše mzdy je stanovena dle platového tarifu (9. platová třída).

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis, motivační dopis, doklady o nejvyšším dosaženém vzdělání a o trestní bezúhonnosti na výše uvedenou adresu nebo e-mail. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2016