Volné pracovní místo  SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 16 000–18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE
  • PP na dobu určitou do 31. 12. 2017, nástup od 1. 2. 2017
  • Náplň práce: Přímá práce s klienty včetně administrativy spojené s výkonem činnosti, poskytování základního sociálního poradenství. Pracovník poskytuje klientům pomoc a podporu, provází je v obtížných životních situacích. Dále se podílí na prezentaci služby a aktivně spolupracuje s návaznou sociální sítí.
  • Požadujeme: VOŠ/VŠ vzdělání - odborná způsobilost dle Zákona o soc. službách č.108/2006 Sb.; bezúhonnost; schopnost pracovat v týmu i samostatně, dobré komunikační schopnosti; počítačová gramotnost (WORD, EXEL, internet)
  • Uvítáme: zkušenosti s prací s rodinami v obtížné životní situaci; praxi na pozici sociálního pracovníka; znalost standardů kvality sociálních služeb, zákona o sociálních službách, zákona o sociálně-právní ochraně dětí; řidičský průkaz sk. B
  • Nabízíme: zajímavou a tvořivou práci v sociální oblasti; práci s rodinami ohroženými sociálním vyloučením; práci v kolektivu; možnost uplatnění svých zkušeností v dynamicky se rozvíjející organizaci s dlouholetou tradicí; pružnou pracovní dobu; možnost seberealizace; možnost dalšího profesního rozvoje; 5 týdnů dovolené
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
  • Náležitosti přihlášky: strukturovaný životopis s prohlášením: "Souhlasím s poskytnutím osobních údajů uvedených v tomto životopise a jejich schraňováním pro účely výběrového řízení Salinger, z.s."; motivační dopis v rozsahu min. 0,5 - max. 1 A4 s uvedenou osnovou: Čím můžu přispět středisku Komunitnímu centru ZIP, popřípadě svému zaměstnavateli?; kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání; čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti, možno stáhnout na použijte odpovědní formulář popř. výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
  • Přihlášky zasílejte na e-mail použijte odpovědní formulář Uzavírání přihlášek bude průběžné. Vhodní uchazeči budou o přesném termínu včas informováni.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017 do 31.12.2017