Zařazeno v oborech:
Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Sociální pracovník
Lokalita:
Most
Zveřejnil:
Úřad práce Most
Může se Vám hodit:
Sociální pracovník Most

Volné pracovní místo Sociální pracovník/-nice

19.5.2016
Oblastní charita Most
Místo pracoviště
Petra Jilemnického 2457/1, Most, 434 01, Most
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Sociální pracovník/-nice
Oblastní charita Most vypisuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník/pracovník v sociálních službách pro projekt Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Sovička. Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz.
Požadujeme:
Vzdělání předepsané pro sociální pracovníky dle zákona č. 108/2006 Sb. či kurz pracovníka v sociálních službách. Pedagogické vzdělání výhodou. Komunikační předpoklady, schopnost pracovat samostatně i v týmu, motivaci pro práci s dětmi ze sociálně znevýhodněného prostředí, znalost práce na PC (MS Office, Internet), trestní bezúhonnost.
Náplň práce: sociální práce v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež od 6ti do 15ti let, přímá výchovně vzdělávací práce s dětmi ve věku od 6 do 15 let ze sociálně vyloučeného prostředí, vedení administrativy.
Platové podmínky: 13 000 Kč (podle dosaženého vzdělání a délky praxe)
Nástup do zaměstnání: 01.07.2016
Strukturované životopisy a motivační dopisy zasílejte do 24.06.2016 na e – mail: nebo poslat email Informace na tel: poslat email .
Výběrové řízení se uskuteční 27.06. 2016 od 08:30 hod. na adrese ul. F. Malíka čp. 956 č.o. 16a, Most.