Volné pracovní místo  SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - Charitní pečovatelská služba

Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 30 800 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

datum nástupu: dohodou
Hledáte smysluplnou práci? Je pro Vás důležité, aby Vaše činnost byla užitečná a potřebná?
Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcích. Zaměřujeme se na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice:
  • Koordinace poskytování sociální služby (plánování služeb), komunikace s uživateli a jejich rodinnými příslušníky
  • Provádění sociálního šetření u zájemců/klientů služby
  • Vedení příslušné dokumentace související s poskytováním služby
  • Odpovědnost za vytváření individuálních plánů a zavádění Standardů kvality do služby
  • Zajišťování sociálního poradenství
  • Odpovědnost za kvalitu poskytované péče dle Standardů kvality sociálních služeb
  • Přímá práce s uživateli pečovatelské služby
Požadujeme:
  • Podmínkou je dosažení povinného vzdělání: VOŠ/VŠ zaměření na sociální práci, sociální pedagogika, sociálně právní činnost atd., který ukládá zákon č. 108/2006 Sb., zákona o sociálních službách
  • Způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost
  • Dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti
  • Schopnost empatie a sociálního cítění, trpělivost
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Vysokou míru zodpovědnosti a samostatnosti
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Praxe v sociálních službách a zkušenost s vedením menšího týmu výhodou
  • Práce s PC (Word, Excel, internet a elektronická pošta)
Nabízíme: Smysluplnou práci na HPP, plný úvazek 40 hodin/týden; Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení; Pružnou pracovní dobu; Nástupní mzdu od 30.800 Kč, osobní ohodnocení po zapracování, možnost dalších odměn; 2 dny sick days; 25 dní dovolené; Zázemí stabilní organizace, příjemné pracovní prostředí; Možnost dalšího vzdělávání
Místo výkonu práce: České Budějovice
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj motivační dopis a strukturovaný životopis personalistce Ing. Michaele Holečkové na e-mail: použijte odpovědní formulář nebo volejte na tel.: použijte odpovědní formulář . Bližší informace o pozici sdělí vedoucí služby Ing. Ivana Fenclová, tel. použijte odpovědní formulář .
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Charita České Budějovice si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.

Benefity

  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 18.4.2024

Máte zájem o nabídku SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - Charitní pečovatelská služba?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Ivana Fenclová z Charita České Budějovice

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - Charitní pečovatelská služba

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.