Volné pracovní místo  SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Lokalita Třinec
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

TŘ z:30/1/2024
Hledáme terénního pracovníka/pracovnici pro oblast Třinecko (Třinec, Český Těšín, Jablunkov)
Cílová skupina:
  • lidé závislí na návykových látkách a osoby závislostí ohrožené.
Náplň práce:
  • mezi hlavní náplň patří Harm Reduction aktivity a přímá práce s lidmi, kteří užívají návykové látky v jejich přirozeném prostředí
  • pravidelný monitoring a depistáž lokalit
  • výměna injekčního materiálu a distribuce HR materiálu, poskytování poradenství
  • podpora při komunikaci s úřady a dalšími institucemi
  • zprostředkování návazné pomoci
  • administrativa a vedení klientské dokumentace
  • společně s klienty se zaměřujeme zejména na tyto oblasti jejich života: abstinence, práce, bydlení, vztahy, volný čas, finance, zdraví, sociální a trestně-právní oblast a další.
Požadujeme:
  • věk alespoň 21 let
  • minimálně VOŠ, nebo VŠ podle zákona 108/2006 Sb. požadavek pro výkon soc.pracovníka
  • předložení výpisu z RT a zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
  • schopnost týmové i samostatné práce
  • zadané úkoly plnit včas a svědomitě
  • dobré komunikační dovednosti spojené s respektem a adekvátní komunikaci s cílovou skupinou
  • orientaci v sociální oblasti a znalost závislostní problematiky
  • vyjasněný vztah k návykovým látkám a jejich užívání!
  • kreativně přistupovat k práci, přinášet nové nápady, podílet se na rozvoji služby a s tím spojená osobní zralost
  • schopnost sebereflexe
  • ochota pracovat na vlastním růstu a motivaci pro další vzdělávání a rozvoj
  • ŘP sk. B (aktivní řidič!).
Nabízíme:
  • pružnou pracovní dobu
  • stravné
  • 25 dní dovolené
  • 4 dny zdravotní volno (sick days)
  • příspěvek na stravování
  • možnost cílené individuální práce s klientem
  • smysluplnou a různorodou práci
  • možnost získání mimořádné odměny ke mzdě
  • svobodné a přátelské pracovní prostředí, spolupracující tým
  • práci pod pravidelnou supervizí
  • podporu dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • pravidelný pohyb na čerstvém vzduchu.
Motivační dopis a profesní životopis zasílejte do 15. 2. 2024 na adresu použijte odpovědní formulář
Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu přijímacímu pohovoru.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - stravné
    • příspěvek na

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.2.2024 do 31.12.2024

Máte zájem o nabídku SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Iva Valášková DiS. z Renarkon, o. p. s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.