Zařazeno v oborech:
Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Sociální pracovník
Lokalita:
Chrudim
Zveřejnil:
Úřad práce Chrudim
Může se Vám hodit:
Sociální pracovník Chrudim

Volné pracovní místo Sociální pracovník - pracovnice

31.5.2016
Péče o duševní zdraví - region Pardubice
Místo pracoviště
Městský park 274, Chrudim IV, 537 01, Chrudim
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Městský park 274, Chrudim
Náplň práce: přímé poskytování sociálních služeb uživatelům (konkrétně služby Sociální rehabilitace a Následné péče). Služby jsou poskytovány formou ambulantní a terénní v pracovních dnech. Cílovou skupinou jsou lidé s duševním onemocněním nad 18 let věku
Požadujeme: Vzdělání VŠ/VOŠ – v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost nebo VOŠ zdravotní sestra se specializací v psychiatrii.
První kontakt učiňte prosím e-mailovou adresou nebo přímo na výše uvedené adrese.