Volné pracovní místo  Sociální pracovník - pracovník v sociálních službách

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 15 550 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce : Bruntál
Hlavní pracovní náplň:
. Poskytování sociálních služeb cílové skupině (terénně - Harm Reduction, poradenství, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, pomoc při uplatňování práv a oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí, aj.)
. Analytická, metodická a koncepční činnost,
. Podpora a účast na fakultativních činnostech služby,
. Administrativa, vedení dokumentace spojené s poskytováním služby,
. Dohlížení na kvalitu poskytovaných služeb.
Nabízíme:
. Pracovní úvazek 1,0 na dobu určitou 31.12.2017 s předpokladem prodloužení do dalších let.
. Platové podmínky - hrubá mzda podle délky praxe
sociální pracovník - min. od 15.150,- (po zaškolení)/ + 400 zvláštní příplatek
pracovník sociálních službách - min. od 12.850,- (po zaškolení)/ + 400 zvláštní příplatek
. Zaškolení, profesní podporu (supervizi, metodiku, intervizi),
. Možnost ovlivnit pracovní postupy, metodické materiály,
. Možnost seberealizace, osobního rozvoje a dalšího vzdělávání v oboru,
. Firemní benefity,
. Práci v neformálním prostředí s přátelskou atmosférou, otevřenou komunikací.
Požadavky:
. Splnění odborné způsobilosti pro výkon činnosti sociálního pracovníka/ pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 sb., o sociálních službách, (sociální VŠ, DiS./ maturita + kvalifikační kurz)
. Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost (výpis z rejstříku trestů nutno doložit),
. Odolnost vůči stresu, velmi dobrý zdravotní stav (práce v náročných podmínkách),
. Časovou flexibilitu (ochota pracovat převážně v odpoledních hodinách),
. Dobré komunikační schopnosti, orientace v problematice drogových služeb,
. Schopnost navazovat kontakty a vztahy s lidmi, empatický přístup,
. Aktivní přístup, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně i schopnost týmové práce,
. Administrativní gramotnost, systematičnost (PC, office, internet),
. Ochotu dalšího vzdělávání,
. Ochota práce s menšinami, subkulturami.
. Praxe v oboru vítána.
Dr. E. Beneše 309/47, 792 01 Bruntál IČ: použijte odpovědní formulář zápis u KS v Ostravě: O 1271
použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář mob.: použijte odpovědní formulář
Stránka2
Průběh výběrového řízení:
Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu (obsahující telefonní kontakt) a motivačního dopisu (důvody Vašeho zájmu, očekávání a osobní přínos pro práci, o kterou se ucházíte)
Životopis a motivační dopis, můžete posílat nejpozději do 16. 2. 2017 do 12h, na níže uvedený
e-mail, (zasláním souhlasíte s archivací dat pro účely výběrového řízení).
V prvním kole výběrového řízení budou posouzené došlé materiály a vybraní uchazeči budou kontaktováni telefonicky, aby se dostavili k osobnímu pohovoru (druhé kolo výběrového řízení), který proběhne v Bruntále.
Dále si vyhrazujeme právo prodloužit výběrové řízení, nabídnout vybraným uchazečům dobrovolnou „ochutnávkovou“ stáž, případně neobsadit pracovní pozici, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání společnosti.
Nástup od 1. 3. 2017.
Strukturovaný životopis s motivačním dopisem posílejte na e-mailovou adresu použijte odpovědní formulář předmět: Výběrové řízení SP/ PSS, SDP Bruntál
Kontaktní osoba pro výběrové řízení:
Bc. Romana Daněčková, použijte odpovědní formulář
Z : 17.1.2017

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017 do 31.12.2017