Zařazeno v oborech:
Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Sociální pracovník
Lokalita:
Třebíč
Zveřejnil:
Úřad práce Třebíč
Může se Vám hodit:
Sociální pracovník Třebíč

Volné pracovní místo SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - ZÁSTUP ZA MATEŘSKOU DOVOLENOU

14.7.2016
Diecézní charita Brno
Místo pracoviště
L. Pokorného 15/10, Zámostí, 674 01, Třebíč
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Neurčeno

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:

  • vzdělání požadované zákonem (VOŠ, VŠ – sociální zaměření)
  • základní orientaci v zákoně 108/2006 Sb., o soc. službách a ve vyhlášce 505/2006 Sb.
  • zkušenost při vytváření standardů kvality služby
  • základní orientace v oboru psychiatrie
  • znalost práce na PC, organizační a administrativní dovednosti
  • schopnost empatie, individuální i týmové práce, dobré komunikační dovednosti
  • řidičský průkaz skup. B – aktivní řidič
  • morální bezúhonnost, ztotožnění se s firemní kulturou organizace

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení dle stanovených tarifů
  • zaměstnanecké výhody (6 týdnů dovolené, příspěvek na stravu)
  • profesní a osobní rozvoj (vzdělávání, supervize)
  • dobrý pracovní kolektiv

Pracovní náplň:

  • úvazek 0,875 (35 hodin týdně) – zástup za mateřskou dovolenou
  • nástup od října 2016
  • přímá práce s uživateli služby v zařízení i v terénu (vedení aktivit, jednání se zájemcem o službu, individuální plánování, individuální práce s uživateli v terénu), podíl na vytváření metodik zařízení, administrativa

Strukturovaný životopis a práci v rozsahu minimálně A4 na téma „Moje představa práce sociálního pracovníka v Paprsku naděje“ zašlete do 8. 8. 2016 e-mailem na adresu  poslat email

  1. kolo výběrového řízení formou pohovoru proběhne 15. 8. 2016 od 13:30 hod,
  2. kolo bude probíhat jako jednodenní stáž v zařízení.

Kontaktní osoba:
Mgr. Jindřiška Šmejkalová, tel.: poslat email ; Gen. Sochora 705, 674 01 Třebíč