Zařazeno v oborech:
Státní a veřejná správa
Pozice:
Úředník
Lokalita:
Děčín
Zveřejnil:
Úřad práce Děčín
Může se Vám hodit:
Úředník Děčín

Volné pracovní místo sociální pracovník

6.5.2015
Úřad práce České republiky
Místo pracoviště
Březinova 442/1, Děčín I-Děčín, 405 02, Děčín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pracovní poměr na dobu určitou.
Náplň práce: řešení sociálně-právních a soc.zdravotních problémů klientů aplikací odborných metod soc. práce. Diagnostická činnost, poradenství. Účas na jednání se správními orgány a jinými organizacemi v zájmů klientů.
Požadavky: vzdělání dle zákona č.108/2006 Sb., o sociálních službách (§ 110 – odborná způsobilost) , znalost práce na PC, ŘP sk. „B“ – výhodou, empatie, odolnost vůči stresu, práce v terénu.
Kontakt: životopis zaslat na poslat email nejpozději do 7.5.2015