Volné pracovní místo  Sociální pracovník

Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 22 500–37 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

1. kontakt E-MAILEM: použijte odpovědní formulář

Vhodné i pro OZZ

Náplň práce:
  • odborné sociální poradenství s cílovou skupinou: osoby závislé na návykových látkách, osoby s nelátkovými závislostmi a osoby ohrožené závislostí.

Požadujeme:
  • minimálně vyšší odborné vzdělání pro výkon povolání sociálního pracovníka dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • trestní bezúhonnost
  • orientaci v sociální oblasti a znalost adiktologické problematiky
  • výborné komunikační dovednosti, aktivní přístup, psychickou odolnost, samostatnost a schopnost pracovat v týmu
  • další vzdělávání poradenských dovedností nebo započatý či již ukončený terapeutický výcvik výhodou
  • ŘP skupiny B výhodou.

Nabízíme:
  • hlavní pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou od 1.2.2024
  • 11,5 hodinové směny nebo možnost směnného provozu ranní/odpolední
  • mzdové podmínky dle interních mzdových tabulek
  • 5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna
  • příspěvek na stravování
  • podporu v dalším vzdělávání

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.2.2024 do 31.1.2025

Máte zájem o nabídku Sociální pracovník?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Iva Valášková DiS., metodik z Renarkon, o. p. s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Sociální pracovník

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.